میزکار استیل

میزکار استیل

 

میز استیل کار یکی از تجهیزاتی می باشد که کارایی بسیاری داشته و در رستوران ها، آشپزخانه ها، فست فود ها و کترینگ ها به عنوان یکی از تجهیزات آماده سازی مورد استفاده قرار می گیرد. میز استیل کار انجام کار ها را بسیار ساده تر می کند؛ این محصول تزپز به دلیل استفاده از استیل مرغوب در تولید آن، دارای استحکام بسیار خوبی بوده که امکان خرد کردن مواد و یا بسیاری از کار های دیگر را فراهم می کند.

ویژگی های میز استیل کار

  • میز استیل صنعتی تزپز از ورق استیل ۴۳۰ نوع خشدار تولید شده است.
  • این میز کار استیل در ابعاد استاندارد ۹۰*۶۵ تولید می شود که طول آن در سه سایز ۱۲۰، ۱۵۰ و ۱۹۰ سانتی متر سفارشی می باشد.
  • پایه های میز کار استیل تزپز برای استحکام بیشتر از قوطی پروفیل استیل ۴۰*۴۰ تولید می شود.
  • میز کار استیل تزپز به فاصله ۱۰ سانتی متر از زمین دارای یک طبقه پاتروکی می باشد.
  • و …

میز استیل کار تزپز

میز استیل کار تزپز برای راحتی هر چه بیشتر، دارای یک طبقه پاتروکی می باشد که می توان بر روی آن مواد لازمه را قرار داد تا علاوه بر سرعت بخشیدن به کار به دلیل عدم جا به جایی در محیط، در فضا نیز صرفه جویی نماید. این طبقه پاتروکی به صورت نرده ای می باشد و اگر مواد خیس نیز باشد می توان با قرار دادن بر روی آن، منتظر ماند تا آب آن گرفته شده و در عین حال نیز کار های دیگر را انجام داد.

خرید میز استیل کار

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با یکی از شماره های زیر تماس گرفته و با کسب اطلاعات کامل اقدام به خرید میز استیل کار تزپز نمایید. همچنین شما می توانید بر اساس نیاز خود در اندازه های مختلف این میز کار استیل را از شرکت تزپز، از طریق کارشناس ما سفارش دهید و در صورت درخواست در محل خود در سر تا سر کشور آن را دریافت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.